Alpemix’i denediniz mi?

Alpemix; uzaktan destek, sunum, eğitim gibi amaçlar için kullanılabilen masaüstü paylaşımına dayalı bir iletişim yazılımıdır. Hiç bir ayar yapılmadan bilgisayarlar arası bire bir bağlantı kurarak ekran paylaşımı, dosya transferi, sesli iletişim gibi özeliklikleri kullanıcılara sunar. Bilgisayarlar arası tüm iletişim üst düzey güvenlik standartlarında gerçekleştirilir.

Hemen ücretsiz indir Siteye git

Alpemix hizmetinizde!

Uzaktan destek ve sunum için en hızlı ve en kolay yol!

Alpemix; uzaktan destek, sunum, eğitim gibi amaçlar için kullanılabilen masaüstü paylaşımına dayalı bir iletişim yazılımıdır.


Hiç bir ayar yapılmadan bilgisayarlar arası bire bir bağlantı kurarak ekran paylaşımı, dosya transferi, sesli iletişim gibi özeliklikleri kullanıcılara sunar. Bilgisayarlar arası tüm iletişim üst düzey güvenlik standartlarında gerçekleştirilir.

Projeye mayıs 2009 da başlanmıştır. Internet tabanlı iletişim yazılımları geliştirme konusunda Teknopars'ın uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde projede hızlı ilerleme sağlanmıştır.

Yoğun araştırma,geliştirme ve test sürecinin ardından Eylül 2010 yılında Alpemix.com sitesinin açılması ile proje aktif olarak faaliyete geçirilmiştir. Sunucu tarafında ve kullanıcı tarafında çalışan tüm yazılımlar Teknopars tarafından sıfırdan geliştirilmiştir. Alpemix yazılımı kolay kullanımıyla, hızıyla ve benzersiz liste özelliğiyle rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır. Alpemix yazılımı bu konuda geliştirilmiş ilk Türk yazılımı olma özelliğine sahiptir.

03.11.2010
Bilgi Yönetimi ve İş Çözümleri Yazılım Uzmanlık Fuarındayız (9-12 Aralık)

9-12 aralık tarihleri arasında İstanbul Expo Center da düzenlenecek olan Bilgi Yönetimi ve İş Çözümleri Yazılım Uzmanlık Fuarına katılıyoruz. Fuarda Alpemix ürünümüzü tanıtmayı hedefliyoruz.

08.10.2010
Alpemix yazılımımız hizmetinizde.

Uzun süredir üzerinde titizlikle çalışılan ve yoğun test süreçlerini başarıyla geçen Alpemix yazılımımız hizmetinizde.