Alpemix’i denediniz mi?

Alpemix; uzaktan destek, sunum, eğitim gibi amaçlar için kullanılabilen masaüstü paylaşımına dayalı bir iletişim yazılımıdır. Hiç bir ayar yapılmadan bilgisayarlar arası bire bir bağlantı kurarak ekran paylaşımı, dosya transferi, sesli iletişim gibi özeliklikleri kullanıcılara sunar. Bilgisayarlar arası tüm iletişim üst düzey güvenlik standartlarında gerçekleştirilir.

Hemen ücretsiz indir Siteye git

Alpemix hizmetinizde!

Uzaktan destek ve sunum için en hızlı ve en kolay yol!

Alpemix; uzaktan destek, sunum, eğitim gibi amaçlar için kullanılabilen masaüstü paylaşımına dayalı bir iletişim yazılımıdır.


Hiç bir ayar yapılmadan bilgisayarlar arası bire bir bağlantı kurarak ekran paylaşımı, dosya transferi, sesli iletişim gibi özeliklikleri kullanıcılara sunar. Bilgisayarlar arası tüm iletişim üst düzey güvenlik standartlarında gerçekleştirilir.

Projeye mayıs 2009 da başlanmıştır. Internet tabanlı iletişim yazılımları geliştirme konusunda Teknopars'ın uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde projede hızlı ilerleme sağlanmıştır.

Yoğun araştırma,geliştirme ve test sürecinin ardından Eylül 2010 yılında Alpemix.com sitesinin açılması ile proje aktif olarak faaliyete geçirilmiştir. Sunucu tarafında ve kullanıcı tarafında çalışan tüm yazılımlar Teknopars tarafından sıfırdan geliştirilmiştir. Alpemix yazılımı kolay kullanımıyla, hızıyla ve benzersiz liste özelliğiyle rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır. Alpemix yazılımı bu konuda geliştirilmiş ilk Türk yazılımı olma özelliğine sahiptir.

Başvurmak için ayrıntılı özgeçmişinizi, örnek çalışmalarınızla ilgili bilgilerinizi, bize neler katabileceğinizi anlatan kısa bir yazıyla birlikte kariyer@teknopars.com adresine gönderiniz.

Yazılım Mühendisi ( Mobil uygulama geliştiricisi )

Mevcut çok kullanıcılı masaüstü ve web oyunlarımızın mobil versiyonlarının geliştirilmesinde görev alacak. Android işletim sistemli cihazlardan başlanıp diğer platformlar(ios,win phone) için de oyun uygulamaları geliştirilecek.

- Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu, 27 yaş altı bay adaylar
- İstanbul Avrupa yakasında oturan
- Java programlama diline hakim
- Döküman takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen
- Yazılım problemleri çözmede, algoritma geliştirme ve kod yazmada kendine güvenen iddialı adaylar arıyoruz.
- Mülakatta yazılı sınav olacaktır.